Hero Image
19 Kwiecień 2023 - 20 Kwiecień 2023
Opole, Polska
8. Spotkania Zakupowe Automotive CEE Day
Zarejestruj się
Rejestracja otwarta do 14 Kwiecień 2023

Hotele 

Baza hotelowa w Opolu i najbliższym sąsiedztwie miasta:

• Hotel Festival. ul. Oleska 86, tel. 77 427 55 55, www.festival.com.pl<

• Best Western, ul. Waryńskiego 17, tel. 77 551 61 50, www.bestwestern.pl

• Hotel Piast, ul. ul. Piastowska 1, tel. 77 45 49 710/6, https://www.hotel-piast.opole....

• Hotel Kamienica, Pl. Kopernika 14, tel. 77 546 61 96, www.hotelkamienica.com.pl

• Hotel Starka, ul. Ostrówek 19, tel. 77 411 35 01, www.hotel-starka.pl

• Szara Willa, ul. Oleska 11, tel. 77 441 45 70, www.szarawilla.pl

• Hotel Zaodrze, ul. Spychalskiego 25, tel. 77 451 52 00, https://www.booking.com

• Hotel Piano, ul. Barlickiego 21, tel. 77 550 33 01, https://pianohotel.pl/

• Wendeda Hotel , ul. 1 maja 77, tel. 77 442 10 00

• Słociak Hotel & Browar, ul. Księżycowa 2A, tel. 77 543 09 65, https://slociak.pl/

• Hotel REGIUS, ul. Jagiełły 8a, tel. 77 469 68 31, https://regius.com.pl

• Hotel OPOLANKA, ul. Dworska 2, tel. 502 166 333, http://restauracjaopolanka.pl

• DeSilva Premium Opole, ul. Powolnego 10, tel. 77 540 70 00, www.desilva.pl/opole

• Mercure Opole, ul. Krakowska 57-59, tel. 77 451 81 00, www.mercure.com/pl/hotel-3405-...

• Hotel Arkas, Prószków , ul. Daszyńskiego 12, tel. 77 541 87 87, www.hotelarkas.pl

• Apartamenty Złota Nić, ul. Bronisława Koraszewskiego 13, tel. 77 401 30 90, http://apartamenty.zlotanic.pl

• Hotel ANTEK, Źlinice, ul. Krapkowicka 19, tel. 77 416 53 44, https://hotelantek.pl

• Hotel ADA, Większyce, ul. Głogowska 1, tel. 77 472 21 21, https://hotelada.pl

• Hotel AVIATOR Kamień Śląski, ul. Lotnicza 5-7, tel. 724 470 089, http://opole.airport.aero/hote...

• Hotel DOMINO, Niemodlin, ul. Opolska 54, tel. 77 460 83 05, www.hoteldomino.eu

• Zamek MOSZNA, Moszna, ul. Zamkowa 1, tel. 77 466 96 79, www.moszna-zamek.pl

• Hotel TENIS, Chrząstowice, ul. Opolska 15, tel. 77 427 08 40, www.hoteltenis.pl

• Hotel MARKUS, Kolonowskie, ul. Krótka 8, www.restauracja-markus.pl

Uczestnicy Automotive CEE Day we własnym zakresie dokonują rezerwacji i płatności za noclegi.

Lokalizacja
Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, ul.Wrocławska 158
Opole, Polska
Organizowane przez
Spotkania
Uczestnicy 162
Spotkania 116
Uczestnicy
Polska 155
Niemcy 6
Słowacja 1
Francja 1
Czechy 2
Chiny 1
Całkowity 166